© 2019 OLYMPIA TEPLICE

ČASTÉ DOTAZY
Na co se nás nejčastěji ptáte?
pro vaši spokojenost

Jak dlouho bude ještě probíhat rekonstrukce?

 

V průběhu letošního roku projde celé obchodní centrum velmi výraznou změnou a v podstatě bude do listopadu téměř hotovo. Na jaře 2020 dokončíme poslední úpravy a představíme vám úplně novou Olympii.

 

Čeho se rekonstrukce týká?

 

Rekonstrukce se netýká pouze výstavby nových obchodů, ale je zaměřena na celkovou modernizaci obchodního centra. Právě v těchto dnech pokládáme novou dlažbu, připravujeme výměnu podhledů, zkvalitnění osvětlení, provádíme modernizaci technologií a bezpečnostních systémů. Rekonstrukce se dotkne také exteriérů obchodního centra.

 

Jaké nové služby budete nabízet?

 

Rozšiřujeme služby pro rodiny s dětmi, už nyní v rámci nových toalet u Alberta můžete využít krásnou a prostornou přebalovací místnost. Ta je vybavena mikrovlnou troubou a rodinnou kabinkou. Rodinou kabinku najdete také na dámských a pánských toaletách. Pro dámy nabízíme nový make up koutek.

 

Další nové toalety pro vás stavíme, najdete je jako součást nové stravovací zóny – FOOD HALL.

 

Již v březnu jsme otevřeli nový dětský koutek, který je součástí hračkárny BAMBULE. Jedná se o službu hlídání dětí během vašich nákupů. Dále připravujeme samoobslužnou úschovnu. Sem si budete moci odložit jak nákupy, tak oděvy. V provozu bude celoročně.

 

Jaké nové obchody jste otevřeli?

 

Nových obchodů otevíráme mnoho. Již v březnu to byla nová hračkárna Bambule, nedávno značka s.Oliver, první a zatím jediná prodejna této značky v Ústeckém kraji. Dále u nás nově koupíte výrobky značky TESCOMA, TOP SHOP a dobroty z Dědovy farmy. Na konci dubna jsme otevřeli dlouho očekávanou prodejnu RESERVED, zcela novou značku SINSAY,  přestěhovali a zvětšili HOUSE, otevřeli novou prodejnu Rock Point a také nový FRESH BAR. Novinek je mnoho, podrobnosti najdete v sekci trefně nazvané „novinky“.

 

Otevřete novou kavárnu nebo restauraci?

 

Na novou restauraci se můžete těšit už v červnu 2019, další kavárnu pro vás připravujeme na podzim 2019. Stále u nás zůstává vaše oblíbená COSTA COFFEE a CORADIA CAFE, Trappola navíc projde ještě v letošním roce kompletní rekonstrukcí. Na podzim se můžete těšit na zcela novou stravovací zónu s názvem FOOD HALL. Postavíme nové sezení, které bude speciálně upravené pro rodiny s dětmi, nebude chybět sekce pro single návštěvníky a budeme mít i venkovní terasu. Tu tedy využijeme patrně až na jaře, ale bude! Kapacita FOOD HALLU se připravuje na cca 250 míst. Tedy rozšíříme ji dvojnásobně oproti dnešnímu stavu.

 

Co to bude ten CIRKUS PARK a jak bude fungovat?

 

CIRKUS PARK je název pro největší dětský svět v Ústeckém kraji. Bude nabízet zábavu pro děti od 2 – 13 let. Součástí CIRKUS PARKU bude restaurace, prostor pro narozeninové oslavy a víkendové programy. A především neodolatelné atrakce pro děti. Vstup do CIRKUS PARKU bude zpoplatněn, o výši vstupného stále jednáme. Rodiče se mohou do zábavy aktivně zapojit nebo si posedět v restauraci a dát si dobrou kávu nebo něco na zub, zatímco si děti hrají. Klademe velký důraz na kvalitu nabízené gastronomie a také na přiměřenou výši vstupného.  Otevření CIRKUS PARKU je plánováno na červen 2019.