ČASTÉ DOTAZY
Na co se nás nejčastěji ptáte?
pro vaši spokojenost

Jak dlouho bude ještě probíhat rekonstrukce?

 

Dokončení rekonstrukce je plánováno na červen 2020. Již brzy se tedy můžete těšit na kompletně novou Olympii.

 

Čeho se rekonstrukce týká?

 

V první polovině letošního roku změníme výrazně výzor pasáží, a to kompletní výměnou podhledů a osvětlení. Stavíme pro vás další nové obchody, v květnu se můžete těšit na slavnostní otevření značky BURGER KING, nového většího PEPCA, další novinkou budou klenoty CORIAL. Změna se dotkne také venkovních prostor, v létě si dáte kávu nebo dobrý oběd na jedné z mnoha krásný nových teras.

 

Jaké služby nyní nabízet?

 

Náš seznam služeb je velmi rozmanitý. Od kadeřnictví, přes nehtové studio až po směnárnu. Kompletní seznam služeb najdete na www.olympiateplice.cz. Kromě toho nabízíme širokou škálu doplňkových služeb pro váš maximální komfort při nákupech.

Na infostánku si můžete zdarma zapůjčit invalidní vozík,

deštník nebo třeba zámek na kolo. Zjistíme vám jízdní řády autobusů nebo zavoláme taxi.

Další novinkou jsou samoobslužné šatní skřínky, které najdete v chodbě mezi prodejnami MENDOSÍNA a CCC.

 

 

A co služby pro rodiny s dětmi?

 

Chápeme, že rodiny s malými dětmi mají speciální požadavky, proto jsme se při rekonstrukci úzce zaměřili také na ně. V centru najdete dvě nové komfortní přebalovací místnosti. V nich je vždy toaleta, mikrovlnná trouba, ohřívač dětských lahví, místo na kojení,

dezinfikátor a především dost místa i na kočárek.

Na nových toaletách je snížené umyvadlo – už žádné složité mytí malých ručiček s dítětem v náručí. Novinkou jsou také rodinné kabinky, kde jsou dvě toalety – standartní a snížená. Na infostánku si můžete zdarma půjčit kočárek a vyzvednou bezpečnostní náramek pro vaši ratolest. Až k nám pojedete, určitě nenechávejte děti doma.

 

Prý jste rozšířili nabídku občerstvení?

 

V listopadu 2019 jsme pro vás otevřeli zcela novou stravovací zónu. Pohodlný nábytek, rodinná zóna (s dětským koutkem a vícegeneračními stoly), desítky zásuvek pro vaše osobní elektronická zařízení, barové či běžné sezení, stylová dekorace.

Spolu s touto změnou jsme v centru přivítali dvě nová bistra a skvělou kavárnu EMPORIO. Aktuálně u nás najdete 2 restaurace, 3 kavárny, 5 bister rychlého občerstvení, KFC a FRESH BAR.

 

Chcete se nás na něco zeptat?

Neváhejte využít kontakt na Facebooku, Instagramu, webový formulář nebo email info@olympiateplice.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

© 2020 OLYMPIA TEPLICE